Balcon Amadores Puerto Rico

Gran Canaria
Appartement Balcon Amadores

Balcon Amadores Puerto Rico

1 Calle Montana Clara, Puerto Rico (Gran Canaria), Spanje Kaart bekijken
Balcon Amadores Puerto Rico appartementen beschikken over een gunstige ligging ten opzichte van stadsattracties zoals de Balcon De Amadores, gelegen op 5 minuten lopen ervan.
Het Shopping Center Europa bevindt zich slechts 500 meter van het appartement terwijl het Angry Birds Activity Park Puerto Rico Gran Canaria op maar 1 km hier vandaan ligt. Het centrum van Puerto Rico is binnen 5 minuten bereikbaar. Balcon Amadores appartementen liggen op een korte afstand van het Playa de Puerto Rico.
Bezoekers zullen genieten van het comfort van een badkamer met een haardroger en badlakens in de accommodatie. Daarnaast vindt u er een apart toilet.
Balcon Amadores appartement is uitgerust met zelfvoorzienende faciliteiten zoals koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een oven, zodat gasten hun eigen maaltijden kunnen bereiden. Het appartement is op 5 minuten wandelen van Playa de Amadores bushalte.
+ Meer - Minder
Hoofdvoorzieningen
  • Wi-Fi
  • + Meer

Kaart

Toeristische attracties in

Gran Canaria
Lokale attracties
  • het Angry Birds Activity Park Puerto Rico Gran Canaria - 950 m
  • Lineas Salmon - 950 m
  • het Playa de Puerto Rico - 800 m
  • Monumento Natural de Tauro - 1,1 km
  • Balcon De Amadores - 0 m
  • Wow Gran Canaria U - 650 m
  • Taxi Europa Center - 450 m
  • Playa del Ingles - 800 m
  • dolphins and whales watch - 1,1 km
  • Playa de Amadores - 250 m
Luchthavens
  • Luchthaven Gran Canaria - 51 km

Prijzen en Beschikbaarheid

Even wachten, we zijn beschikbare kamers voor u aan het controleren.
Faciliteiten

Belangrijk

  • WiFi

Eten

  • Elektrische waterkoker
  • Keukengerei
  • Buiten eethoek

Kamergemakken

  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Strijkfaciliteiten
  • Wasmachine
  • Flat-screen TV
Hoofdvoorzieningen
  • Wi-Fi

Voorwaarden

Inchecken: van 15:00 tot 22:00
Uitchecken: tot 11:00
LicentienummerESFCTU0000350210000416910000000000000VV-35-1-00230320,VV-35-1-0023032
Veelgestelde vragen
Voer uw datums in
Voer uw datums in
Zo 25 Oct
Ma 26 Oct
Gasten
Hotels in Gran Canaria aan het zoeken